Składki na 2017r.

Opłaty w 2017 roku.

Powiadom znajomego:

Wysokość członkowskiej składki na ochronę i zagospodarowanie wód

Okręgu PZW z/s w Opolu w 2017 r.

Składka pełna dla członków PZW 150 zł
Składka pełna dla członków PZW 50 % (młodzież szkolna i studenci w wieku 16 - 24 lat, członkowie odznaczeni srebrną i złotą odznaką PZW, kobiety powyżej 60 roku życia i mężczyźni powyżej 65 roku życia) 75 zł
Składka pełna dla członka uczestnika (członkowie uczestnicy do lat 16 i odznaczeni złotą odznaką z wieńcami) 0 zł
Składka obniżona (dla porozumień) 100 zł
Składka okresowa jednodniowa dla członków PZW 30 zł
Składka okresowa trzydniowa   dla członków PZW 60 zł
Składka okresowa tygodniowa  dla członków PZW 90 zł
Opłata roczna - nie zrzeszeni posiadający kartę wędkarską i cudzoziemcy  350 zł
Opłata jednodniowa - nie zrzeszeni posiadający kartę wędkarską  i cudzoziemcy. 50 zł
Opłata trzydniowa - nie zrzeszeni posiadający kartę wędkarską i cudzoziemcy. 130 zł
Opłata 7-dniowa - nie zrzeszeni posiadający kartę wędkarską  i cudzoziemcy. 180 zł

Opłata egzaminacyjna wynosi 30 zł.
Opłata egzaminacyjna ulgowa dla studentów do 24 lat wynosi 15 zł.
Młodzież szkolna jest zwolniona od opłaty egzaminacyjnej na podstawie ważnej legitymacji szkolnej.

Zakres i zasady stosowania ulg i zwolnień w członkowskiej składce na ochronę i zagospodarowanie wód w 2017 r.

1. Członkowie PZW w wieku od 16 do 24 lat, posiadający legitymacje szkolne lub studenckie są uprawnieni do 50 % zniżki w członkowskiej składce na ochronę i zagospodarowanie wód Okręgu PZW z/s w Opolu za okazaniem ważnej legitymacji  szkolnej lub studenckiej.
  2. Honorowi członkowie PZW zwolnieni są z członkowskiej składki na ochronę i zagospodarowanie wód na podstawie wpisów do legitymacji członkowskiej.
  3. Członkowie PZW - odznaczeni złotą odznaką z wieńcami PZW - zwolnieni są z członkowskiej składki na ochronę i zagospodarowanie wód Okręgu PZW z/s w Opolu na podstawie wpisów do legitymacji członkowskiej.
  4. Członkowie PZW - odznaczeni srebrną i złotą odznaką PZW - korzystają z 50 % zniżki w członkowskiej składce na ochronę i zagospodarowanie wód Okręgu PZW z/s w Opolu na podstawie wpisów do legitymacji członkowskiej.
  5. Członkowie PZW w wieku od 65 lat (mężczyźni) i od 60 lat (kobiety) korzystają z 50 % zniżki w członkowskiej składce na ochronę i zagospodarowanie wód Okręgu PZW z/s w Opolu.
  6. Do okresowych członkowskich składek na ochronę i zagospodarowanie wód Okręgu PZW z/s w Opolu nie stosuje się jakichkolwiek ulg.
  7. System ulg określony w pkt. 1 i  5 stosuje się w  ciągu całego roku kalendarzowego, w którym ukończono określony wiek.

Podobne wiadomości